Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Kordon kısmı ÇELİKtir.
68,00 TL + KDV
Kordon kısmı ÇELİKtir.
70,00 TL + KDV
Kordon kısmı ÇELİKtir.
70,00 TL + KDV
Kalınlık: 4 mm / 316L Çelik
48,00 TL + KDV
316L - 4 mm
48,00 TL + KDV
19 cm / 60 mm
55,00 TL + KDV
20 cm / 62 mm
55,00 TL + KDV
20 cm / 62 mm - Gümüş Renk
55,00 TL + KDV
19 cm / 60 mm - Gümüş Renk
55,00 TL + KDV
20 cm / 62 mm
55,00 TL + KDV
19 cm / 60 mm
55,00 TL + KDV
Bu kategoride toplam 117 ürün listeleniyor.

Toptan Bileklik 2024

Toptan bileklik son zamanlarda en çok tercih edilen toptan bijuteri ürünleri arasındadır. Birçok çeşidinin yanı sıra binlerce farklı modelde üretilen bileklikler hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yediden yetmişe her türlü insanın kullanabileceği bu ürünler sahip olduğu model çeşitliliği nedeniyle her tarza hitap edebilmektedir. Lastiklisinden lastiksizine, gümüşünden altınına, sadesinden taşlısına kadar birçok çeşidi bulunan bu toptan bileklik çeşitlerini perakende yerine çoklu bir şekilde satın alarak çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Toptan Takı Avantajları

Toptan takı ürünleri başta bijuteriler olmak üzere birçok işletme ve kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu tarz ürünlerin toptan bir şekilde satın alınması çok daha uygun bir fiyata mal olmasını sağlamaktadır. Bu sayede işletmeler karlarını artırmaktadır. Bunun yanı sıra toptan takı satın almak ürün çeşitliliğinin artmasını da sağlamaktadır. Daha uygun fiyatlar ile satın alınabildiğinden dolayı işletmeler yüzlerce model arasından istediği bileklik modellerini satın alabilmekte ve ürün çeşitliliğini artırabilmektedir. Bu sayede her türlü müşteri zevkine hitap edebilmekte ve müşteri sayılarını artırabilmektedirler.

Toptan Bileklik Modelleri

Toptan bileklik almak isteyenlerin önünde birçok seçenek bulunmaktadır. Her kişinin zevki ve tarzı farklı olduğu için toptan bileklik modelleri de bir hayli fazladır. Bunlardan en çok tercih edilenleri hiç şüphesiz ip bilekliklerdir. Orta bölümüne çeşitli şekillerin yerleştirildiği bu modeller son derece uygun fiyata sahip olmaları nedeniyle oldukça fazla satılmaktadır. Bunun yanı sıra güzel bir görüntüye sahip olmaları ve her zevke hitap edebilmeleri de bu bilekliklerin oldukça fazla satılmasına neden olmaktadır. En çok tercih edilen bir diğer bileklik modeli ise doğal taşlı bilekliklerdir. Her derde deva olmalarının yanı sıra sın derece estetik bir görüntüye de sahip olmaları dolayısıyla birçok kişi tarafından sıklıkta tercih edilen bu ürünler işletmeler tarafından toptan olarak sıkça satın alınmaktadır. Siz de eğer toptan takı alacaksanız bu modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz. Bunun yanı sıra zincir bilekliklerin de sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Bu modeller altın kullanılarak üretilebildiği gibi gümüş ile de üretilebilmektedir. Son derece tarz sahibi olması dolayısıyla kadınların vazgeçilemez bileklik modelleri arasında yer alan bu ürün ortasına çeşitli desen ve şekillerin eklenmesi ile son derece etkileyici de olabilmektedir. Çelik bileklikler ise kadınların yanı sıra erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Özel motifler ile işlenebilen bu modeller sade bir şekilde üretilebildikleri gibi çok çeşitli şekillerde de üretilebilmektedir. Hem kadınlar ve erkekler tarafından kullanılabilmesi hem de uygun fiyatları dolayısıyla her bütçeye hitap edebilmelerinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Tabi ki tüm bunların yanı sıra daha birçok model de bulunmaktadır. Bu modellerin arasından istediğinizi tercih ederek ister müşterilerinizin beğenisine sunabilir isterseniz de kendiniz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ise bizlere ulaşabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.