Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Kordon kısmı ÇELİKtir.
68,00 TL + KDV
Kordon kısmı ÇELİKtir.
70,00 TL + KDV
Kordon kısmı ÇELİKtir.
70,00 TL + KDV
Kalınlık: 4 mm / 316L Çelik
48,00 TL + KDV
316L - 4 mm
48,00 TL + KDV
19 cm / 60 mm
55,00 TL + KDV
20 cm / 62 mm
55,00 TL + KDV
20 cm / 62 mm - Gümüş Renk
55,00 TL + KDV
19 cm / 60 mm - Gümüş Renk
55,00 TL + KDV
20 cm / 62 mm
55,00 TL + KDV
19 cm / 60 mm
55,00 TL + KDV
Bu kategoride toplam 104 ürün listeleniyor.

Toptan Çelik Bileklik Artıları

Toptan çelik bileklik bijuteriler için birçok avantaj sağlamaktadır. Bu ürünlerin toptan bir şekilde satın alınması çok daha ucuza mal edilmelerini sağlamaktadır. Bu şekilde bijuteriler hem satmış oldukları ürünler üzerinden daha fazla kar elde edebilmekte hem de satışlarını artırabilmektedir. Toptan bileklik alışverişi yapmanın bir diğer avantajı ise mağazalarınızda bulunan ürün çeşitliliğini artırabilmenizdir. Ürünleri toptan satın alarak daha az bir maliyete elde edebileceğinizden aynı paraya farklı çeşitlerde ürünler satın alabilirsiniz. Dolayısıyla farklı müşterilerinizin zevklerine hitap edebilmenin yanı sıra müşteri sayınızı ve çeşitliliğini de artırabilirsiniz.

Neden Toptan bijuteri Ürünleri?

Toptan takı ürünleri satın almak için illa bijuteri sahibini olmanıza da gerek yok. Çok daha farklı işletmeleriniz için de toptan bileklik ürünleri satın alarak ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ürünleri satın alıp çevrenizde bulunan insanlara satarak kar elde edebileceğiniz gibi kendi zevkinize hitap eden ürünleri satın alarak kullanmanız da mümkündür. Bunların yanı sıra toptan bijuteri alışverişi yapmanın en büyük avantajlarından bir tanesi de yüzlerce çeşit arasından tercih yapabilmenizdir. Yüzlerce çeşit toka, bilezik, bileklik, kolye, küpe gibi ürüne kolayca ulaşabilmeniz ve dilediğinizi satın almanız mümkündür.

2024 Toptan Çelik Bileklik Modelleri

Toptan çelik bileklik modellerinin de birçok çeşidi bulunmaktadır. Sizlerin de tahmin edebileceği gibi herkesin zevki farklıdır ve her müşterinin zevkine hitap edebilmek de son derece önemlidir. Bu noktada dükkanlarınızda bulunan ürün çeşitliliği son derece önem arz etmektedir. Çelik bileklik modellerine bakıldığında sade modeller olduğu gibi çok daha modern ve gösterişli ürünlerin olduğu da görülmektedir. Bu ürünlerin her biri farklı zevklere hitap etmekte ve çokça tercih edilmektedir. Bu bağlamda bakıldığı zaman genç ve orta yaş grubundaki kişiler tarafından daha şık ve modern çelik bilekliklerin tercih edildiği görülmektedir. Genelde gri, altın rengi ve pembe renklerde üretilen bu bileklikler son dere modern bir görüntüye sahiptir. Daha ileri yaş gruplarına bakıldığında ise daha sade modellerin tercih edildiği görülmektedir. Bu konuda da model çeşitliliği son derece fazladır. Yine çeşitli renklerde üretilen bu çelik bileklikler son derece güzel bir görüntüye sahiptir. Toptan çelik takı satın almanın bir diğer avantajı ise altın ve gümüşe göre çok daha uygun fiyatlara satılabilmesidir. Çelik bilekliklerin altın ve gümüşe göre çok daha ucuza satılması ise birçok kişinin bu ürünleri satın alabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşılabilmekte ve satış adetleri arttırılabilmektedir. Görüldüğü üzere toptan alışveriş yapmanın başta kar marjınızı arttırmak olmak üzere birçok faydası bulunmaktadır. Siz de dükkanlarınıza alacağınız bijuteri ürünleri için bizi tercih ederek kara geçebilirsiniz. Çelik bilekliğin yanı sıra toptan küpe, kolye, toka, halhal gibi ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ise iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.