Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Gümüş Renk Model
62,50 TL + KDV
Bu kategoride toplam 4 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Toptan Metal Bileklikte Büyük Avantaj

Toptan metal bileklik en çok satılan bijuteri ürünlerinden bir tanesidir. Oldukça uygun fiyatlı olmaları dolayısıyla kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dış görünüşüne önem veren kadınların olmazsa olmazlarından olan bilekliklerin en çok tercih edilenlerinden olan metal modeller erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Son derece sadece modelleri olduğu gibi gösterişli modelleri de bulunmaktadır. Çok farklı çeşit ve renklerde üretilebilen bu modellerin sade olanları hem erkekler hem de kadınlar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Daha gösterişli ve şatafatlı modeller ise daha çok kadınların tercihi olmaktadır. Ucuz fiyatlı olmaları dolayısıyla oldukça fazla satılan bu ürünleri toptan bir şekilde satın almak da mümkündür. Bu sayede bu ürünler çok daha ucuza mal edilebilmekte ve bijuteriler karlarını artırabilmektedirler. Toptan metal bileklik modelleri sadece bijuteriler tarafından değil farklı birçok işletme tarafından da tercih edilmektedir. Farklı dükkan sahipleri bu takı çeşitlerini ürün gamlarına ekleyerek ürün çeşitliliklerini artırmakta ve farklı müşterilere de hitap edebilmektedirler. Aynı zamanda kişiler kendi kullanacakları takıları da toptan olarak satın alabilmektedirler. Kendi zevk ve tercihlerine göre istedikleri takı ve bileklikleri satın alıp gönül rahatlığı ile kullanabilmektedirler.

En Trend Toptan Metal Bileklik Modelleri

Metal bileklikleri, gümüş ve altın bilekliklere göre oldukça ucuz fiyatlı olmaları ile dikkat çekmektedirler. Bu sayede herkes tarafından satın alınabilmelerinin yanı sıra her türlü bütçeye de uyum sağlayabilmektedirler. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bu toptan bileklik modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu sayede her zevke uygun bileklik çeşidi bulunmaktadır. Hem fiyatının bu denli uygun olması hem de bol çeşide sahip olması dolayısıyla metal bileklikler son derece avantajlıdır. Sizler de bijuteri sahibi olun veya olmayın bu ürünleri toptan bir şekilde satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Toptan Metal Bileklik Almanın Avantajları

Toptan bileklik almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Özellikle perakende ürünlere kıyasla çok daha uygun fiyata mal edilebilmelerinin yanı sıra direkt olarak internet üzerinden satışının bulunması dolayısıyla satın almak da son derece kolaydır. Siz de internet sitemizde bulunan modeller arasından dilediğinizi sipariş vererek toptan takı alışverişi yapabilirsiniz. Bu modeller arasında en çok tercih edilenlerden ilki desenli bilekliklerdir. Metal şekil verilebilir bir malzeme olduğundan dolayı, birçok figür ve desen elde edilebilmektedir. Elde edilen bu figür ve desenler kolyeleri süslemekte ve çok şık modeller ortaya koyulabilmektedir. Özellikle kalp, kelebek, çiçek gibi desenlere sahip metal bilekliklerin satışı oldukça fazladır. Bunun yanı sıra hiçbir desen verilmeden düz bir şekilde üretilen metal bileklikler ise daha çok erkekler tarafından tercih edilmektedir. Her cinsiyete ve yaşa uygun modeller metal bileklik modeli bulunması son derece kolaydır. Sizler de ister dükkanlarınız isterseniz de kendi kullanımınız için toptan metal bileklik satın alabilirsiniz. Bu bilekliklerin çok şık görüntüye sahip olmalarının yanı sıra sağlığa da hiçbir zararı bulunmamaktadır. Web sitemiz üzerinden yüzlerce toptan takı modelimiz arasından toptan metal bileklik siparişi verebilir, daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.