Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
2 YIL GARANTİLİ - KARARMAZ
43,00 TL + KDV
Oval Model / Çapı 3 cm.
10,00 TL + KDV
Düz Model / Çapı 7 cm.
12,00 TL + KDV
11,00 TL + KDV
%8,3
Oval Gümüş Model / Çapı 3 cm.
10,00 TL + KDV
8,00 TL + KDV
6,75 TL + KDV
%15,6
Bu kategoride toplam 37 ürün listeleniyor.

2022 Toptan Metal Küpe Trendi

Toptan metal küpe alımların son dönemde oldukça fazla arttığı görülmektedir. Bunun nedeni metal küpelerin son derece uygun fiyata satın alınabilmesi ve oldukça fazla çeşitlerinin bulunmasıdır. Herkesin zevkine uygun metal küpenin bulunabilmektedir. Oldukça ucuz fiyatlara satın alınabilen küpeler en gencinden en yaşlısına kadar birçok insanın tercihi olmaktadır. Metal, yapısı itibariyle kolay şekil verilebilir olduğu için birçok farklı modelde metal küpe üretilebilmektedir. Çok gösterişli ve şık modellerin yanı sıra oldukça sade ve zarif modeller de bulunmaktadır. Metal küpeler son zamanlarda erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durum da yine bu ürünlerin çokça satılmasını ve tercih edilmesini sağlamaktadır. Genel itibariyle bakıldığında kadınların daha gösterişli ve modern ürünleri tercih ederken erkeklerin çok daha sadece modelleri tercih ettiği görülmektedir. Genlerde sade bir halka şeklinde üretilen bu modeller tekli satılabildiği gibi çoklu olarak paketler halinde de satılabilmektedir.

Neden Toptan Metal Küpe

Toptan metal küpe alımı da hal böyle olunca özellikle bijuteri sahipleri açısından son derece avantajlı olmaktadır. Bu ürünlerin toplu bir şekilde satın alınması daha ucuza mal edilmelerini ve işletmelerin karlarını artırmalarını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünleri toptan olarak satın almanız çok farklı metal küpe çeşitlerine sahip olmanızı ve müşterilerinizin beğenisine sunmanızı sağlamaktadır. Bu durum ise her türlü müşterinizin zevkine hitap edecek ürünleri satışa çıkarmanızı ve müşteri sayınızı artırmanızı sağlamaktadır. Bizleri tercih ederek toptan takı alışverişi yapmanızın bir diğer avantajı ise tüm bu ürünlerin bir tık kadar uzağınızda bulunmasıdır. İster internet sitemiz isterseniz de telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşarak bu ürünlere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

En Tarz Toptan Metal Küpe Modelleri

Toptan metal küpe modelleriarasında en çok tercih edilen modeller, üzerinde herhangi bir işleme veya figür bulunmayan sade modellerdir. Bu modeller hem kadınlara hem de erkeklere hitap etmeleri dolayısıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca son derece uygun fiyatlara satın alınabilmeleri yine bu ürünlerin çokça tercih edilmesini sağlamaktadır. En çok tercih edilen metal küpe çeşitlerinden bir diğeri ise sallantılı modellerdir. Yine bu modeller de hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Çoğunlukla yıldız veya çiçek gibi belirli figürler kullanılarak üretilmenin yanı sıra bu modellerin fiyatları da oldukça uygundur. Bunun dışında daha farklı birçok metal küpe çeşiti de bulunmaktadır. Özellikle yıldız, daire, üçgen gibi şekillerde üretilen ve çok daha büyük boyutlara sahip olan küpeler de kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Son derece şık bir görünüme sahip olan bu küpeleri siz de toptan bir şekilde satın alarak müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Toptan küpe alışverişlerinizi avantajlı bir şekilde yapmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Toptan küpe ve diğer toptan takı ürünlerinizi sipariş etmek için ister internet sitemizi ziyaret edebilir isterseniz de telefon aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.