Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Yeni Ürünler

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
4 cm
1,20 TL + KDV
Siyah Renk / 1 Adet
8,00 TL + KDV
Bu kategoride toplam 7 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Toptan Toka Avantajları

Toptan toka satın almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunların ilki bu ürünlerin çok daha ucuza mal edilebilmesidir. Ürünlerin perakende değil de toptan bir şekilde satın alınması sayesinde kar marjınızı artırabilir ve çok daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Bir diğer avantajı ise birçok ürüne kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmesidir. Yüzlerce farklı toka türüne erişim sağlayabilir ve bunların arasından dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Bu sayede mağazanızda bulunan ürün çeşitliliğini artırmanın yanı sıra farklı türdeki müşterilerinizin zevklerine de hitap edebilirsiniz.

En Trend Toptan Toka Modelleri

Toptan bijuteri ürünlerinin olmazsa olmazı olan tokalar hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır. Uzun saçlı bireyler tarafından ihtiyaç olması dolayısıyla oldukça fazla satılan tokaların çok farklı modelleri bulunmaktadır. Lastikli tokalardan plastik tokalara, taşlı tokalardan çok daha sade modellere kadar birçok çeşidinin bulunması herkesin zevkine uygun tokayı satın alabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu kadar fazla çeşidinin bulunması dolayısıyla bu tokaları toptan satın alarak her çeşidinden edinmek mümkündür. Bu sayede hem müşterilerinizi çok daha fazla alternatif ile buluşturabilir hem de çok daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmeyi başarabilirsiniz. Gerek toptan alışveriş yapıp ürünleri çok daha ucuza mal ederek gerek ise ürün çeşitliliğiniz ile farklı müşteri kesimlerine hitap ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

2024 Toptan Toka Tercihleri

Toptan toka satın alarak yediden yetmişe herkesi mutlu etmek son derece mümkündür. Tokalar çok küçük yaştaki çocuklardan tutun da oldukça yaşlı bireylere kadar herkesin ihtiyacıdır. Dolayısıyla her yaş grubuna hitap eden farklı tokalar bulunmaktadır. Farklı renklerde üretilmelerinin yanı sıra çok farklı şekil ve biçimlerde de üretilebilmektedirler. En çok tercih edilen toka çeşitlerinden bir tanesi lastikli tokalardır. Bu modeller her yaş grubuna hitap etmekle birlikte küçük yaştaki çocuklar tarafından da kullanılmaktadır. Özellikle pembe renkte üretilen bu tokalar ayıcık, bebek gibi detaylarla süslendirip satılmaktadır. En çok tercih edilen toka türlerinden bir diğeri ise plastik tokalardır. Taşlı tokalar da estetik bir görüntü oluşturmaları sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra daha birçok toka çeşidi de bulunmaktadır. Siz de toptan toka satın alarak bu modellerin her birine çok daha ucuz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Toptan bijuteri alışverişinin olmazsa olmazı olan tokaların satış adedi hem oldukça uygun fiyata sahip olmaları hem de temel bir ihtiyaç olmaları nedeniyle oldukça fazladır. Birçok boyutta üretilebilen bu ürünler tarz ve stil unsuru olarak da kullanılmaktadır. Geçmiş yıllardan bu yana kullanılmakla birlikte günümüzde de toptan takı alışverişinin olmazsa olmazları arasındalardır. Siz de ister bijuterileriniz isterseniz de farklı işletmeleriniz için toptan takı alışverişi yapabilirsiniz. Bu sayede karını çok daha fazla artırmanın yanı sıra farklı müşteri kitlelerine de hitap edebilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.